Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK W SIECI"

Utworzono dnia 25.02.2021

Publiczne Przedszkole w Tarłowie zorganizowało ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci 5,6-letnich pt. „Bezpieczny przedszkolak w sieci”.

Do konkursu przystąpiły 22 placówki przedszkolne z całej Polski, które przesłały 57 prac plastycznych dzieci. Do oceny prac zostało powołane specjalne jury, które w wyborze kierowało się: samodzielnością i kreatywnością dziecka, estetyką pracy i zgodnością jej z podanym tematem.

Po długich i burzliwych obradach jury zadecydowało co następuje:

I miejsce otrzymuje Zofia Felka 6 lat z Przedszkola Miejskiego nr 3 „Niezapominajka” z Rypina, opiekun: Maja Rutkowska,

II miejsce otrzymuje Michał Stiżak 6 lat z Zespołu Przedszkoli Samorządowych nr 1 z Wałbrzycha, opiekun: Agnieszka Rokicka, Mariola Szanajda,

III miejsce otrzymuje Aleksander Cibor 5 lat z Oddziału Przedszkolnego przy SP nr 12 z Siedlec, opiekun: Dorota Wyrębiak, Katarzyna Jasieńczuk.

Wyróżnieni zostali:

- Eryk Kowalski 6 lat z Przedszkola Publicznego „Wesołe Krasnale” z Lutyni, opiekun: Małgorzata Wieczorek,

- Róża Heimroth 6 lat z Niepublicznego Przedszkola „Stokrotka” z Krosna, opiekun: Urszula Korzeń,

- Nadia Wziętek 6 lat z Publicznego Przedszkola nr 3 z Jastrzębia Zdroju, opiekun: Joanna Jendrzejek,

- Antoni Bielecki 5 lat z Przedszkola Miejskiego nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi z Łodzi, opiekun: Anna Zawadzka.

Dziękujemy za wszystkie przesłane prace, gratulujemy dzieciom pomysłowości, kreatywności, talentu plastycznego a także wiedzy dotyczącej korzyści i zagrożeń korzystania z Internetu i komputera wyrażonej w pracach konkursowych. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Publicznym Przedszkolu w Tarłowie.

Dyplomy i nagrody dla autorów zwycięskich i wyróżnionych prac zostaną przesłane pocztą, podziękowania pozostałym dzieciom i nauczycielom zostaną przesłane drogą elektroniczną w przeciągu 2 tygodni.

Pozdrawiamy wszystkie przedszkolaki, dziękujemy za udział w naszym konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

Utworzono dnia 25.02.2021, 19:04

Licznik odwiedzin: